SHOW IN
ENGLISH
Başkan
MEHMET KOCADON
Bodrum Belediye Başkanı
 
ETKİNLİKLER (Bu Hafta)
  PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “4x500 Mt Bayrak Yarışı”
          16:00 - 00:00  
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Açık Su Yüzme Şampiyonası 1.5K &3K Parkurları”
            09:30 - 00:00
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Aquakıds Yüzme Etkinliği”
        14:30 - 00:00    
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Ceo’lar ve Ünlüler Bodrumda Buluşuyor”
          14:30 - 00:00  
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Dayanıklılık Yarı Maratonu 5k”
        90:30 - 00:00    
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Dolunay’da Açık Su Yüzme Şampiyonası
        19:30 - 00:00    
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Hapimag 10K Maratonu”
          09:30 - 00:00  
Ayça Erol’un El Sanatları Sergisi
        10:00 - 22:00
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan “Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Orak Adası
    14:00 - 16:00        
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan “Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Tuzla Koyu
  10:00 - 12:00          
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan“Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -İngiliz Limanı
14:00 - 16:00            
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan“Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Karacasöğüt
10:00 - 12:00            
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan“Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Kisebükü
    10:00 - 12:00        
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan“Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Yedi Adalar Koyu
  14:00 - 16:00          
Çine Belediyesi Seramik ve Çini Boyama Kursiyerlerinin Karma Sergisi
10:00 - 22:00    
Habip Aydoğdu “Kırmızı Yolculuk” adlı Resim Sergisi
10:00 - 22:00
İstanbul Eczacılar Odası Tarafından Düzenlenecek Olan “ Vatan Kurtaran Şaban” Adlı Tiyatro Oyunu
        21:00 - 00:00    
Neşeli Adımlar Dans ve Spor Kulübü tarafından düzenlenecek olan “Batum Devlet Dansları Topluluğu Arsani Dans Grubu “ Gösterisi
  20:30 - 00:00          
Selma Oral,Gönül Kızıltuğ ve Sevdiye Üst El Sanatları Sergisi
10:00 - 22:00
Yalıkavakspor Kulübü ile Aksaray Belediyesi GSK Hentbol Maçı
            14:00 - 16:00