Bodrum Belediyesi

Haberler

04.12.2023

BAŞKAN ARAS SAHADA EKİPLERİ KOORDİNE ETTİBelediye ekipleri, ilçede aniden bastıran sağanak yağış sırasında sürüklenen doğal atıklar nedeniyle yaşanan olumsuzluklara anında müdahale etti. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sahada ekipleri koordine ederek özellikle dere yataklarına çöp atılmaması konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Bodrum Belediyesi ekipleri, aniden yağan yağmurun taşkına neden olmaması için yağış anında mazgallarda temizlik yaptı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da ekiplere eşlik ederek sahada vatandaşların talep ve ihtiyaçlarına yönelik çalışma gerçekleştirdi.

Çarşı ve Türkkuyusu Mahalleleri ile Gerence Sokak’ta teyakkuzda bulunan ekipler, mazgalların tıkanmasına engel olmak için çalı, çöp ve atıkları alarak su akışının rahatlamasını sağladı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, saha çalışması sırasında açıklama yaparken yerlere çöp ve atıkların atılmasının yağışlı havalarda mazgallarda tıkanıklığa sebep olduğunu belirterek vatandaşların konu ile ilgili duyarlı olması çağrısında bulundu.

Bodrum Belediyesi Zabıta, Fen İşleri, Temizlik İşleri, Destek Hizmetleri ile Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri sahada aralıksız görevlerine devam ediyor.

Paylaş: