Bodrum Belediyesi

Duyurular

Bodrum Belediyesi

Fide Dağıtımı DuyurusuDuyuru Tarihi:
20.09.2023
ÜRETİCİLERE BELEDİYEDEN FİDE DESTEĞİ

FİDE DAĞITIMI İÇİN SON BAŞVURU 27 EYLÜL

Bodrum Belediyesi, üretim yapan çiftçilere destek olmaya devam ederken Karaova’da sağlıklı gıda üreten çiftçilere düzenli olarak yapılan fide hibesinin bir yenisi daha gerçekleştirilecek.

Belediye Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü koordinasyonunda, her dönem olduğu gibi bu dönemde de kışlık fide desteği sağlanacaktır. Bodrum Belediyesi’nin kışlık sebze fideleri desteklemeleri için Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’ne başvuru yapılması gerekiyor.  Son başvuru tarihinin 27 Eylül Perşembe olduğu fide dağıtımı, 4 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Başvuracak üreticilerin ikametgahının Bodrum ilçe sınırları içerisinde olması, üretim yaptığı arazisinin Bodrum ilçe sınırları içerisinde olması, üretici olduğunu belgelemesi (2023 vizeli ÇKS Belgesi, Ziraat Odası Çiftçi Belgesi, Pazarcı-Üretici Kimlik Kartı, TARKO Üyesi, Sulama Birliği Üyesi gibi üretim yaptığına dair en az bir belge) başvuru koşulları arasında yer alıyor.

Ayrıntılı bilgiye 444 00 48 / 1238 (dahili) ya da 0 (530) 232 14 08 numaralarından ulaşılabilir. Ayrıca tarimsalhizmetler@bodrum.bel.tr mail adresinden ya da Bodrum Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Karaova Mah. Cumhuriyet Meydanı No:7 adresinden gerekli bilgi alınabilir.
Paylaş: